fbpx
Наша місія

Hello Poland

Ми консалтингова компанія Hello Poland. У своїй роботі керуємось не лише досвідом та професійністю, а й креативним підходом до вирішення запитів клієнтів.

Вже понад 7 років допомагаємо не просто відкривати бізнес чи легалізуватись в Польщі, а відкриваємо для Вас Європейські ринки та стаємо надійною опорою на цьому шляху.

Надаємо юридичний та бухгалтерський супровід, враховуючи ваші індивідуальні та корпоративні потреби.Вам не потрібно вивчати всі нюанси законодавства та оподаткування Польщі та навіть вчити польську мову.

Наші спеціалісти потурбуються про це!

Ваш час надзвичайно цінний, тому ви займаєтесь бізнес-процесами та розвитком Вашої компанії, а ми піклуємось про все що потрібно для того, щоб все було згідно з законодавством та Вашими очікуваннями.

Для нас важливий ВАШ успіх!

ЗНАЙОМТЕСЯ!

Наша команда

Roman Segin Roman Segin
CEO, Founder
Roman Segin
Юрист, магістр права, закінчив Католицький Університет в Любліні та Київський Національний Економічний Університет, спеціалізується на господарському праві в практиці. Спілкується польською, англійською, українською, російською мовами.
Ewelina Brożyna Ewelina Brożyna
COO, Head of Legal
Ewelina Brożyna
Юрист, магістр права, випускник Ягелонського Університету, керівник юридичного відділу, відповідає за організацію роботи та вирішує найскладніші завдання клієнтів. Спілкується польською, англійською, українською, російською мовами.
Olena Halchenko Olena Halchenko
Head of Marketing
Olena Halchenko
Маркетолог, відповідає за позиціонування нашої компанії в мережі, та курує роботу відділу продажу. Завдяки роботі Олени Ви можете знайти нас в Facebook, Instagram, ТікТок та YouTube. Спілкується польською, англійською, українською, російською мовами.
 Natalia Brelius  Natalia Brelius
Senior lawyer
Natalia Brelius
Юрист, спеціалізується на корпоративному праві і податках, а також на транспортній діяльності. Володіє сертифікатом профкомпетенції управління транспортом, котрий необхідний для отримання ліцензії на вантажні перевезення та експедицію. Відповідає за реєстрацію підприємницької діяльності для наших клієнтів. Спілкується польською та українською мовами.
Maxim Popescu Maxim Popescu
Senior lawyer
Maxim Popescu
Юрист, спеціалізується на справах повʼязаних з легалізацію перебування іноземців в Польщі та господарському праві, відповідає за створення юридичних осіб та підприємницької діяльності для наших клієнтів. Також допомагає отримати електронні підписи ePUAP та EuroCert та внести зміни до структури компанії в KRS. Спілкується польською, англійською, українською, російською мовами.
Anastasiia Khichii Anastasiia Khichii
Junior Lawyer
Anastasiia Khichii
Молодший юрист, відповідає за вирішення питань наших клієнтів, повʼязаних з державними органами, брокерами, а також за комунікацію з клієнтами котрих ми супроводжуємо при виході на Європейський ринок. Відповідає за реєстрацію підприємницької діяльності для наших клієнтів та аналіз договорів. Спілкується польською, англійською, українською, російською мовами.
Maksym Hordynchuk Maksym Hordynchuk
Junior Lawyer
Maksym Hordynchuk
Молодший юрист, відповідає за вирішення питань наших клієнтів, повʼязаних з державними органами, брокерами, а також за комунікацію з клієнтами котрих ми супроводжуємо при виході на Європейський ринок. Відповідає за реєстрацію транспортних засобів та дозволи на роботу для наших клієнтів та їх працівників. Спілкується польською, англійською, українською, російською мовами.
Michael Mishchenkov Michael Mishchenkov
Junior Lawyer
Michael Mishchenkov
Молодший юрист, відповідає за вирішення питань повʼязаних з держ. органами, брокерами, та за комунікацію з клієнтами котрих ми супроводжуємо при виході на Європейський ринок. Відповідає за легалізацію перебування та дозволи на роботу для наших клієнтів. Спілкується польською, англійською, російською мовами.
Yaroslav Vashchuk Yaroslav Vashchuk
Assistant Manager
Yaroslav Vashchuk
Юрист, асистент керівника компанії, магістер права, спеціаліст відділу комунікації, котрий може надати консультації, щодо найкращого варіанту виходу компанії на Європейський ринок та легалізації, має значний досвід роботи з бізнесом та цивільним, господарським законодавством. Спілкується, українською та російською мовами.
Olga Kozhukh Olga Kozhukh
Sales Manager
Olga Kozhukh
Спеціаліст відділу продажу, саме з нею Ви могли спілкуватись, коли залишали заявку на консультацію щодо легалізації перебування в Польщі. Оля з радістю підкаже Вам можливі варіанти легалізації та проконсультує, щодо варіантів, як краще подати документи. Спілкується польською, білоруською, російською мовами.
Yaroslav Lasiuchenko Yaroslav Lasiuchenko
Sales Manager
Yaroslav Lasiuchenko
Спеціаліст відділу продажу, саме з ним Ви могли спілкуватись, коли залишали заявку на консультацію по відкриттю компанії. Ярослав з радістю підкаже Вам можливі варіанти відкриття бізнесу та проконсультує, щодо виходу на Європейський ринок. Спілкується польською, англійською, українською, російською мовами.
ПРИЄДНУЙТЕСЬ!

Наші клієнти та партнери

Plarium logo
Eurocert logo
inPL Group
POL-Inowex
Kalush RCHESTRA
TurboSTO
Castello decorative paints
Logo client
USS logo
RoboCode
Phoenix Sample
In Tech Service
Work int Project
white knight investment
Tanseeq Business Center LLC

Як нас знайти
в Любліні?

Приходьте та відвідайте наш офіс або просто надішліть нам електронний лист у будь-який час.
Ми відкриті до всіх пропозицій та питань.
Адреса
ul. Peowiaków 6/1
Lublin 20-007
Залиште Ваше запитання та
ми зв’яжемось з Вами найближчим часом