fbpx
Hello Poland
NIP 7123338711 KRS 0000676429

Наша місія

Наша місія: Забезпечувати ефективну діяльність бізнесу в Європі. Створювати рішення під ключ

Наші цінності: Професіоналізм, етичність, відкритість

Ми консалтингова компанія Hello Poland. У своїй роботі керуємось не лише досвідом та професійністю, а й креативним підходом до вирішення запитів клієнтів.

Вже понад 7 років допомагаємо не просто відкривати бізнес чи легалізуватись в Польщі, а відкриваємо для Вас Європейські ринки та стаємо надійною опорою на цьому шляху.

Надаємо юридичний та бухгалтерський супровід, враховуючи ваші індивідуальні та корпоративні потреби.Вам не потрібно вивчати всі нюанси законодавства та оподаткування Польщі та навіть вчити польську мову.

Наші спеціалісти потурбуються про це!

Ваш час надзвичайно цінний, тому ви займаєтесь бізнес-процесами та розвитком Вашої компанії, а ми піклуємось про все що потрібно для того, щоб все було згідно з законодавством та Вашими очікуваннями.

Для нас важливий ВАШ успіх!

ЗНАЙОМТЕСЯ!

Наша команда

Roman Segin Roman Segin
CEO, Founder
Roman Segin
Юрист, магістр права, закінчив Католицький Університет в Любліні та Київський Національний Економічний Університет, спеціалізується на господарському праві в практиці. Учасник закритого клубу молодих підприємців YBC Warsaw. Спілкується польською, англійською, українською, російською мовами.
Stanislav Tolokolnikov Stanislav Tolokolnikov
COO, Head of Legal
Stanislav Tolokolnikov
Юрист, адвокат (Україна), кандидат юридичних наук, випускник Академії адвокатури України, студент Університету імені Адама Міцкевича в Познані, керівник юридичного відділу, відповідає за організацію роботи та вирішує найскладніші завдання клієнтів. Спілкується польською, українською, російською мовами.
Olena Halchenko Olena Halchenko
Head of Marketing
Olena Halchenko
Маркетолог, відповідає за позиціонування нашої компанії в мережі, та курує роботу відділу продажу. Завдяки роботі Олени Ви можете знайти нас в Facebook, Instagram, ТікТок та YouTube. Спілкується польською, англійською, українською, російською мовами.
Iryna Segina Iryna Segina
Co-owner, HR BP
Iryna Segina
Магістр психології управління, випускник ЛНУ ім. Івана Франка, Україна. В компанії впроваджує HR-зміни, які підвищують ефективність бізнесу. Ірина відповідає за низку бізнес процесів, формування бренду роботодавця та ефективне використати потенціал працівників - найціннішого капіталу Hello Poland, щоб підвищити прибутковість компанії.
Magdalena Skowronek Magdalena Skowronek
Head of Accounting
Magdalena Skowronek
Головний бухгалтер, пройшла триступеневу сертифікацію бухгалтерської професії в Асоціації бухгалтерів в Любліні, є власником сертифікату головного бухгалтера. Отримала ступінь магістра в Люблінському католицькому університеті. Відповідає за бухгалтерський облік в компанії. Володіє польською та англійською мовами.
Хелсі Хелсі
Happiness manager
Хелсі
Відповідає за емоційну атмосферу в колективі. Присутність Хелсі на роботі створює такі умови, щоб нашим працівникам хотілося працювати в офісі. Клієнти завжди радо знайомляться з нашим чотирилапим другом, який щедро обдаровує усіх своїми обіймами й безумовною любов’ю.
ПРИЄДНУЙТЕСЬ!

Наші клієнти та партнери

Plarium logo
Eurocert logo
inPL Group
POL-Inowex
Kalush RCHESTRA
Castello decorative paints
Logo client
USS logo
RoboCode
Phoenix Sample
In Tech Service
Work int Project
white knight investment
Tanseeq Business Center LLC

Як нас знайти
в Любліні?

Приходьте та відвідайте наш офіс або просто надішліть нам електронний лист у будь-який час.
Ми відкриті до всіх пропозицій та питань.
Залиште Ваше запитання та
ми зв’яжемось з Вами найближчим часом