fbpx

Чому українцям варто здобувати вищу освіту в Польщі: особливості навчання, плюси та нюанси

Сьогодні в Польщі живе більше мільйона українців. Хтось виїхав ще до повномасштабного вторгнення, за власним бажанням. Комусь довелося залишити свою домівку. Але якими б не були обставини, зараз в Польщі знаходиться велика кількість молодих людей, які цьогоріч закінчують школу. І хочуть вступити до вищих навчальних закладів.

 

Польща є саме тою країною, в якій можна здобути якісну освіту за адекватною ціною. Саме тому молодим українцям та українкам варто звернути увагу саме на польські вищі навчальні заклади. До речі, тим, хто зараз перебуває в Україні, але хоче навчатися в Європі, також не зайвим буде придивитися саме до польських університетів. Чому? Саме на це питання ми дамо відповідь в цій статті.

 

В чому особливості та плюси навчання в польських вищих навчальних закладах

 

Сьогодні дуже часто випускники українських ВНЗ, які виїжджають в інші країни Європи стикаються з тим, що їх дипломи там нічого не вартують. Відповідно, доводиться їх підтверджувати, перепроходити навчання, доводити свою кваліфікацію. Навіть якщо людина є чудовим спеціалістом і працює в своїй сфері не один рік.

 

Саме тому одним з основних плюсів навчання в Польщі є те, що місцеві університети мають академічні програми, визнані на міжнародному рівні. Відповідно фахівець, який має диплом польського державного зразка, буде затребуваним не лише в Європі, а і в інших країнах. Наприклад, в Сполучених Штатах Америки.

 

Те, що дипломи визнаються скрізь, дає доступ до європейського ринку праці. Що це означає? Це означає, що стажуватися або проходити практику студент може не лише в Польщі, а і в інших країнах Європи. Відповідно, якщо є мрія надалі жити та будувати кар’єру в якійсь конкретній країні, вже в студентські роки можна підготувати для цього відмінний ґрунт.

 

В більшості європейських країн навчання суттєво дорожче, в порівнянні з Україною. Але не в Польщі. В цій країні ціни не надто відрізняються від українських, а можливостей студенти отримують більше. Відповідно, є сенс навчатися саме в польському ВНЗ і платити трохи більше, маючи при цьому широкі перспективи.

 

Ще один величезний плюс польської вищої освіти – доступ до сучасних бібліотек, лабораторій, дослідницьких центрів. Відповідно, якщо молода людина обирає якусь галузь, вона може бути впевнена в тому, що отримує достатньо теоретичних і практичних знань. Зможе вчитися додатково, якщо бажає, брати участь у дослідженнях, бачити нові розробки. Такий підхід стимулює студентів краще навчатися, досконаліше вивчати предмети та самостійно робити відкриття.

 

Для того, щоб студенти могли отримати нові знання та цікавий досвід, польські університети беруть участь в міжнародних програмах обміну. Такий підхід дозволяє надати можливість студентам вчитися не лише в Польщі, а і в інших європейських країнах. Це дуже корисно, бо можна налагоджувати контакти, які потім суттєво допомагають в побудові кар’єри.

 

Студенти, які проживають та навчаються в Польщі, отримують не лише безпосередні плюси від навчання, а і опосередковані. Мова йде про можливість близько познайомитися з європейською культурою, архітектурою. Завдяки тому, що всі країни, які входять до Євросоюзу, не мають пропускних пунктів на кордоні, можна дуже швидко переміщатися з однієї країни в іншу. А оскільки площа країн невелика, то буквально за вихідні можна побачити неймовірну кількість унікальних споруд, місць тощо. Проживаючи та навчаючись в Польщі можна подорожувати по європейським країнам ледь не кожного вікенду. Це теж є величезним плюсом.

 

Щоб після закінчення студенти зразу могли працювати за фахом, польські університети пропонують стажування з реальними проєктами. Це дозволяє розвивати професійні навички та отримувати досвід роботи. Що також є великою перевагою на ринку праці.

 

І останній, але не менш важливий пункт – можливість вступати в різні клуби за інтересами. Студенти організовують безліч гуртків, і це допомагає не лише займатися улюбленим хобі, а і знаходити нових друзів.

 

Чому вступити під менторством Hello.Study легше та зручніше

 

Hello.Study – це один з проєктів компанії Hello Poland яка понад 7 років надає юридично-бухгалтерський супровід для іноземців і є експертом в господарському праві, легалізації та подачі студентів у ВНЗ Польщі. Завдяки великому досвіду в цій сфері, команда компанії гарантує супровід від того моменту, як молода людина вирішила кудись вступити до моменту її завершення навчання.

 

Коли ми говоримо про супровід та допомогу, мова йде не лише про подання документів. Розв’язання всіх питань з документами – це лише невелика частина тої допомоги, яку надає майбутнім студентам наш супровід.

 

До кожного клієнта обов’язково знаходять індивідуальний підхід. Завдяки цьому експерти обирають навчальну програму, орієнтуючись на бажання, цілі, інтереси кожного студента чи студентки.

 

Клієнти, які планують їхати на навчання з України, надаються консультації щодо перетину кордону, документів на тимчасове проживання, вивчення польської мови та різних логістичних моментів. До речі, компанія також допомагає знаходити житло. Мова йде як про гуртожитки, такі про квартири. Для кожного спеціалісти підбирають те, що відповідає побажанням та бюджету.

 

Завдяки широкій мережі контактів та партнерським відносинам з університетами, команда може легко підібрати потрібний університет та залагодити всі бюрократичні питання.

 

А ще, команда ніколи не розриває контактів з клієнтами, коли вони вступають в університет. Протягом усього навчання завжди можна звернутися за консультацією та очікувати на кваліфіковану допомогу.

 

Hello.Study створює всі умови для того, щоб студенти почувалися, наче вдома. Включаючи культурну адаптацію. Для цього регулярно проводяться заходи, спрямовані на адаптацію в культурному та освітньому середовищі.

 

Саме тому, якщо хочеться отримати якісну європейську освіту – звертайтеся до Hello.Study. Ми допоможемо втілити мрію в реальність без проблем та форс-мажорів.

Звертайтесь за номерами – +48 577273988

+380939891175

Всі подробиці на сторінці – hello.study

Поділитись:
Надіслати заявку
Остані публікації

Залишились запитання?

Напишіть нам та ми зв’яжемось з Вами найближчим часом