fbpx

Які документи потрібні для вступу в Польщу

Українські школярі вже восени можуть стати польськими студентами. Це зовсім не складно. Головне – правильно пройти кожен крок, необхідний для вступу в польський виш. Програма Hello.Study допомагає школярам та їх батькам розібратися з усіма нюансами та все оформити правильно.

 

Одним з основних етапів на шляху до вступу є збір документів. Дуже важливо з першого разу все подати правильно. Бо чим швидше документи будуть передані вишу – тим швидше абітурієнт отримає підтвердження про зарахування. І зможе спокійно відпочивати влітку, а не перейматися через своє майбутнє. Тому наводимо повний перелік документів, які необхідні для вступу в польські університети. Варто відзначити, що цей список універсальний і підходить для будь-якого польського вишу.

 

  1. Анкета студента – її заповнюють на нашому сайті абсолютно безоплатно.
  2. Фотографії – необхідно 8 кольорових фото розміром 3,5×4,5 см. Положення голови – лівий полупрофіль з відкритим вухом. Плюс 4 фотокартки на шенгенську візу розміром 3,5×4,5 см, крупне лице.
  3. Паспорти – оригінал українського паспорту/ID-карта, довідка про місце реєстрації та оригінал закордонного паспорту абітурієнта. А також оригінали паспортів обох батьків, якщо абітурієнту ще немає 18-ти років. Неповнолітні мають подати оригінал свідоцтва про народження.
  4. Додаткові документи – табель за 10 клас або перше півріччя 11-го класу. Після 30.06 ще подається Свідоцтво про здобуття повної середньої освіти. Щоб отримати стипендії, знижки також рекомендують подати оригінали нагород та дипломів за олімпіади, змагання, конкурси тощо.

 

Як бачите, список дуже простий. Тому зі збором документів не виникне проблем. Головне – подати все вчасно. А щоб не виникло ніяких форс-мажорів, спеціалісти Hello.Study надають супровід в цьому питанні. Тож школярі і їх батьки можуть бути спокійними за майбутнє абітурієнтів.

 

Поділитись:
Надіслати заявку
Остані публікації

Залишились запитання?

Напишіть нам та ми зв’яжемось з Вами найближчим часом