fbpx

Що таке обмінний пункт криптовалют і як його відкрити в Польщі

В більшості випадків валютні біржі працюють за наступним принципом: користувачі самі пропонують курси, надсилаючи оферту. Якщо є той, кому підходить конкретна пропозиція – укладається угода. Пункт обміну валюти, навпаки, сам пропонує вигідний курс, який найчастіше береться прямо з біржі.

 

Як відкрити власний пункт обміну

 

Хоча між обмінним пунктом та біржею є схожість, все ж обмінний пункт легше створити. Це великий плюс. Всі обмінні пункти, як і біржі, треба реєструвати, аби діяльність здійснювалася законно, але процедура реєстрації в цьому випадку трохи простіша.

 

Особливості роботи пункту обміну

 

Дуже важливо визначити, які валюти пропонуватиме обмінний пункт і чи підтримуватиме він FIAT – традиційну валюту. Від типів валют також залежать особливості процедури законної реєстрації такого типу бізнесу. До речі, на стадії проєкту можна обрати країну для реєстрації компанії, яка буде постачальником послуг і оператором обмінного пункту.

 

Як і у випадку з біржею, пункт обміну валюти не завжди повинен мати ліцензію. Все залежить від типу валют, з якими він буде працювати. Тому важливо уважно прочитати нормативні акти, аби впевнитися, що ліцензія не потрібна. Якщо ж вона потрібна – важливо надати всі необхідні документи та пройти процедуру. У випадку нехтування законом можна отримати дуже великий штраф.

 

Всі пункти обміну валюти мають зважати на правила, щоб забезпечити дотримання Регламенту (ЄС) 2016/679 Європейського Парламенту та Ради (GDPR) та норм щодо відмивання грошей і фінансування тероризму (AML).

 

Аби все зробити правильно, варто проконсультуватися з юристами, які працюють саме в цій сфері. Вони допоможуть розібратися з усіма пунктами, правильно заповнити документи та не проґавити жодну дрібничку. Такий підхід дає можливість отримати на виході  легальний бізнес.

Залишайте заявку на консультацію, наші фахівці проконсультують Вас безкоштовно.

До зустрічі в Польщі!

Поділитись:
Надіслати заявку
Остані публікації

Залишились запитання?

Напишіть нам та ми зв’яжемось з Вами найближчим часом