fbpx

Що треба, щоб отримати Безпечний кредит під 2 % – вигідне кредитування на нерухомість в Польщі для іноземців

Польща знову надає нові можливості для українців, які хочуть залишитися там на довгий час. Цього разу мова йде про іпотечний кредит за програмою Безпечний кредит 2% для іноземців в банк mBank. Такий кредит став доступним у вересні цього року і тепер всі, хто хоче придбати нерухомість, можуть зробити це за набагато зручнішими умовами. Цей кредит можуть брати ті іноземці, які мають карту побиту.

 

Умови для отримання Безпечного кредиту

 

В Польщі існує програма “Перша квартира”. Вона надає можливість не лише отримати кредит, а і відкрити спеціальний рахунок, на якому можна зберігати кошти, які людина хоче накопичити для придбання квартири. Але з огляду на ситуацію, українців більше цікавить можливість отримати гроші для купівлі нерухомості зараз. Тому Безпечний кредит може стати у нагоді.

 

Варто відзначити, що банк не стане надавати кредит тому, хто не може його сплатити. Тому якщо людина безробітна, і працювати не збирається, на такий кредит можна не розраховувати.

 

Отже, яким критеріям необхідно відповідати, аби отримати Безпечний кредит 2%?

 

В першу чергу необхідно мати хорошу історію в BGK. До речі, власних вкладень можна не мати, просто щоб взяти кредит треба його об’єднати з програмою “Квартира без власних вкладень”. Але дуже важливо бути спроможним виплатити позику. І цю спроможність банк буде дуже уважно перевіряти, варто про це пам’ятати.

 

Також є певні правила на видачу кредиту, точніше на його максимальну суму. Якщо заяву подає людина без родини, то максимум становить 500 тисяч PLN. Якщо ж у неї є хоча б одна дитина або чоловік/дружина – можна отримати максимальну суму в 600 тисяч PLN.

 

Окрім цього, для видачі кредиту є ще вікові обмеження – позику можна отримати лише якщо позичальнику До 45-ти років. До речі кредит можна брати не лише на придбання готового будинку або квартири, а і на будівництво будинку в господарській системі. Але щоб отримати кредит позичальник не повинен мати прав власності на іншу квартиру чи дім в Польщі.

 

Оскільки кредит надається в польських злотих, щоб його отримати позичальник повинен отримувати зарплату в тій же офіційний валюті.

 

Особливості кредитування для іноземців

 

Карта побиту – це один з найважливіших документів для отримання Безпечного кредиту. Бо саме цей документ дає державі підтвердження офіційного перебування на території Польщі. І треба не просто матим карту побиту, а ще і перевірити чи вона дійсна не менше 6 місяців з дати завершення інвестицій, якщо будівництво об’єкта незавершена. А якщо нерухомість вже готова до продажу – карта побиту має бути дійсною не менше 6-ти місяців з моменту подачі заяви.

 

Якщо є свої гроші, щоб зробити мінімальний власний внесок по цій програмі, треба сплатити 200 тисяч злотих. Такий мінімум означає, що максимальна вартість нерухомості має складати 700 тисяч для самотніх або 800 тисяч для родини.

 

Ще один важливий нюанс – кредит можна використати навіть для будівництва на земельній ділянці яка вже є. Але, вартість ділянки, внесеної в якості власного вкладу, разом з вартістю кредиту не має перевищувати 1 мільйон злотих.

 

Якщо власного вкладу немає, тоді за програмою “Квартира без власного вкладу” банк дає гарантію до 100 тисяч злотих. Вони можуть покривати до 20% від вартості інвестиції.

 

Джерела прибутку які приймає банк

 

Як говорилося на початку статті, банку потрібні гарантії того, що позичальник зможе виплатити позику. Тому важливо, аби позичальник мав стабільні джерела прибутку.

 

Отже, щоб отримати кредит варто надати один з наступних документів:

 

  • трудовий договір безстроковий з мінімальним стажем роботи 3 місяці;
  • строковий трудовий договір, у якого термін до закінчення дії договору не менше 6-ти місяців і стаж роботи – 3 місяці;
  • договір злеценя (умова злеценя) з мінімальним досвідом роботи 6 місяців;
  • умова о дзєло з мінімальним періодом працевлаштування 6 місяців;
  • документ про підприємницьку діяльність, мінімальний період якої становить не менше одного повного календарного року, погодженого з Податковою інспекцією, рахуючи з 1 січня до 31 грудня, узгодженого з Податковою інспекцією.

 

Тож якщо мати в Польщі офіційну роботу, можна досить легко отримати максимально вигідний Безпечний кредит під 2 % на комфортну квартиру або дім.

Поділитись:
Надіслати заявку
Остані публікації

Залишились запитання?

Напишіть нам та ми зв’яжемось з Вами найближчим часом