fbpx

Бізнес-інкубатор від Hello Poland або ж Як розширити бізнес в ЄС максимально легко та безпечно?

Працюючи над питання розширенням свого бізнесу на території Європейського Союзу або ж його релокацією закордон, все більше сучасних підприємців зупиняються на пропозиції «Бізнес-інкубатор» від компанії Hello Poland. Адже саме цей варіант наразі є одним з найпростіших способів початку ведення бізнесу на території Польщі. До того ж без необхідності оформлення документів на відкриття фірми чи реєстрації ІП.

Яке це працює на практиці?

Пропозиція Бізнес-інкубатор обумовлена роботою спеціально створеної юридичної особи, яка виступатиме посередником між власником бізнесу та його закордонними клієнтами та надасть в оренду всі необхідні умови і юридичні дані для легального виходу на європейський ринок.

Для яких сфер підприємництва ця пропозиція актуальна?

Пропозиція з Бізнес-інкубатором стовідсотково підійде підприємцям, що працюють в сфері IT: програмістам, дизайнерам, проджект-менеджерам, а також копірайтерам, маркетологам, аналітикам тощо.

Детальніше розглянути цю пропозицію також варто людям, що просувають та надають онлайн-послуги типу навчальних відео, аудіо та текстів, займаються консалтингом, таргетингом або ж є блогерами.

 

Що потрібно аби скористатися комерційною пропозицією від Hello Poland?

Користування послугами Бізнес-інкубатора проводиться за системою абонемента. Кожен бажаючий стати більш успішним та вийти саме на європейський ринок надання послуг має звернутися до компанії та заключити договір про співпрацю (за необхідності це робиться в електронному форматі). Детальніше про оплату та інші важливі деталі можна дізнатися у свого куратора, який буде закріплений згідно умов підписаного договору.

Після цього кожен клієнт отримує:

  • корпоративний рахунок, на який надходитимуть оплати за надані закордонним клієнтам послуги;
  • своєчасну та повноцінну підтримку куратора щодо всіх питань, які виникатимуть в процесі співпраці;
  • надійний супровід по справам бухгалтерії;
  • двогодинні консультації юриста (щомісяця).

Оскільки кожен крок такої співпраці детально продуманий, клієнт отримує швидку та злагоджену систему для комфортного виходу на новий рівень бізнесу

Чому бізнес-інкубатор краще ніж окрема фірма чи відкриття ФОП?

Усі найважливіші «ЗА» комерційну пропозицію від компанії Hello Poland обумовлені:

  1. Швидкістю та комфортом, адже всі питання з документами, податками, тощо бере на себе сама компанія посередник.
  2. Якісною юридичною підтримкою зі сторони перевірки договорів з майбутніми підрядниками та консультаціями щодо всіх питань, які виникатимуть в процесі співпраці.
  3. Надійною бухгалтерською підтримкою, що дозволить економити зусилля та час на чисельні розрахунки і сплати податків, займаючись більше саме розвитком та просуванням послуг серед нової цільової аудиторії.
  4. Відсутністю необхідності орендувати приміщення під офіс, а значить, економією витрат часу на його пошук та грошей на його оренду.
  5. Наявністю податкових пільг, що дуже важливо при необхідності заощаджувати на оподаткуванні та більше інвестувати в свій розвиток та просування на міжнародному ринку. В залежності від типу умови податки можуть бути навіть 6-12%.

Шукаючи вихід на міжнародний ринок ЄС з актуальними послугами, варто зупинитися саме на комерційній пропозиції від компанії Hello Poland, яка завчасно прорахувала усі можливі нюанси та проблеми такого кроку і пропонує дійсно вигідні умови подальшого розвитку на ринку ЄС.

Поділитись:
Надіслати заявку
Остані публікації

Залишились запитання?

Напишіть нам та ми зв’яжемось з Вами найближчим часом