fbpx

Як перетворити свята в Польщі у 2023 році у міні-відпустку.

У 2023 році в Польщі на нас чекають 13 святкових днів. Читайте, як найкраще використати відгули і як, відповідно до закону і трудового договору, перетворити пару днів вихідних на міні-відпустку.

Державні свята у 2023 році:

1 січня (неділя) – Nowy Rok, Świętej Bożej Rodzicielki
6 січня (п’ятниця) – Trzech Króli (Objawienie Pańskie)
9 квітня (неділя) – Wielkanoc
10 квітня (понеділок) – Poniedziałek Wielkanocny
1 травня (понеділок) – Święto Pracy
3 травня (середа) – Święto Konstytucji 3 Maja
28 травня (неділя) – Zesłanie Ducha Świętego (Zielone Świątki)
8 червня (четвер) – Boże Ciało
15 серпня (вівторок) – Święto Wojska Polskiego, Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny
1 листопада (середа) – Wszystkich Świętych
11 листопада (субота) – Święto Niepodległości
25 грудня (понеділок) – Boże Narodzenie (перший день)
26 грудня (вівторок) – Boże Narodzenie (другий день)

У 2023 році буде набагато більше святкових днів, які можна легко продовжити в міні-відпустку. Для цього потрібно заздалегідь узяти всього один або два відгули. Перша така можливість випаде вже в перший тиждень січня.

У п’ятницю 6 січня настає свято Trzech Króli. У цей час можна взяти один вихідний і насолодитися чотириденними канікулами. Схожа ситуація буде у квітні – 10 квітня (понеділок) відзначається Poniedziałek Wielkanocny. Додавши вівторок або п’ятницю ви зможете відпочити 4 дні.

Ще одна можливість створити міні-відпустку буде в травні – якщо взяти відгул 2 травня, то п’ятиденні вихідні почнуться 29 квітня і закінчаться 3 травня.

У четвер, 8 червня, святкується Boże Ciało. Достатньо взяти вихідний у п’ятницю 9 червня, щоб насолодитися чотириденним вікендом. Аналогічна ситуація буде і в серпні, у вівторок 15 серпня (Święto Wojska Polskiego, Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny). Можна взяти вихідний у понеділок 14 серпня і тоді знову-таки вийде міні-відпустка на 4 дні.

Останні два шанси створити собі тривалий відпочинок випадуть у листопаді та грудні. Наступного року 1 листопада випадає на середу. Щоб насолодитися 5-денними вихідними, достатньо взяти два відгули в четвер і п’ятницю або понеділок-вівторок.

До речі, оскільки День незалежності (11 листопада) випадає на суботу, співробітники зможуть взяти додатковий вихідний в інший день.

Наприкінці року можна легко продовжити свою відпустку до 10 днів. Усе, що потрібно зробити, це взяти вихідні дні в період з 27 по 29 грудня. Тоді вийде насолодитися святами з 23 грудня по 1 січня.

Сподіваємося, що ця стаття допоможе Вам насолодитися вихідними та святами на максимум!

Поділитись:
Надіслати заявку
Остані публікації

Залишились запитання?

Напишіть нам та ми зв’яжемось з Вами найближчим часом